Ruletka online

Nasz dzisiejszy artykuł przygotowaliśmy specjalnie z myślą o tych miłośnikach hazardu internetowego, którzy jeszcze nigdy nie grali w ruletkę w Internecie, ale chcieliby w końcu wykonać ten pierwszy krok i poznać tę wspaniałą grę. A oczywiście warto to zrobić, bo gra w ruletkę potrafi zapewnić mnóstwo emocji i niekiedy nawet spore wygrane. Oczywiście jest to także gra bardzo prosta w obsłudze i mająca przejrzyste zasady – więc opanowanie wszystkiego jest możliwe w ciągu zaledwie kilku minut. Nie trzeba też chyba dodawać, że ruletka to jedna z najstarszych i najpopularniejszych na świecie gier hazardowych. Została obmyślona już w XVII wieku przez Blaise’a Pascala, a w kasynach pojawiła się w XIX wieku w takiej postaci, pod jaką znamy ją dzisiaj.

Jeśli więc chciałbyś dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba na temat gry ruletka, to zapraszamy Cię do przeczytania naszego dzisiejszego artykułu. Zaprezentujemy Ci w nim wszystkie podstawowe informacje o tej grze, opiszemy trzy podstawowe odmiany i przedstawimy kilka wskazówek dotyczących udanych pierwszych kroków!

Rodzaje ruletki online

FAQ

Jakie są podstawowe zasady gry darmowa ruletka online?

Ogólnie rzecz biorąc ruletka internetowa ma takie same reguły jak ta gra w kasynach naziemnych. Obstawiasz jeden numer lub ich grupę, kręcisz kołem i jeśli uda Ci się wytypować trafnie, to otrzymujesz nagrodę.

Czy ruletka online w Polsce jest dostępna na urządzeniach mobilnych?

Tak, oczywiście. Wielu czołowych producentów gier hazardowych tworzy swoje produkty tak, by można było w nie komfortowo grać na telefonach komórkowych. Także ruletka online w Polsce dostępna jest na urządzenia mobilne bez żadnych przeszkód.

Jak odgadnąć liczbę w ruletka darmowa?

Nie da się odgadnąć wyniku zakręcenia kołem. Ruletka casino jest grą losową i wyniki każdej rundy także są losowe. Możesz tylko obstawiać dany wynik i to wszystko.

Jakie jest prawdopodobieństwo wygranej w ruletka za darmo?

W zależności od wybranego przez siebie zakładu i rodzaju gry prawdopodobieństwo trafienia jest różne. Na przykład dla jednej liczby będzie to 2,63% dla ruletki amerykańskiej i 2,70% dla europejskiej. Zakłady 1:1 to odpowiednio 47,36% dla ruletki amerykańskiej i 48,65% dla europejskiej.

Jakie są zagrożenia podczas gry w roulette online?

To prosta gra, w której nie ma za bardzo możliwości narobienia sobie kłopotów - jedynym potencjalnym źródłem problemów może być obstawianie zbyt wysokich zakładów na pojedyncze liczby. Szansa trafienia jest dosyć niska, więc jak będziesz mieć złą passę, to możesz sporo pieniędzy przegrać.